Location : Home > V > V300C24T150BN2
V300C24T150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V300C24T150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V300C24T150BN2 300V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V300C24T150BN2 300V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPC5AC Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Amber Clear 35¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)