Location : Home > V > V300C24C75B2
V300C24C75B2
Share on FacebookShare on Facebook
V300C24C75B2 distributors
5593501007 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red 65¡ã 2.3V Green, 2.1V Red 30mA Green, 30mA Red Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 14" (355.60mm)