Location : Home > V > V300C15H150BS2
V300C15H150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V300C15H150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V300C15H150BS2 300V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5590202804 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 60¡ã 5V Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)