Location : Home > V > V300C15E150BF2
V300C15E150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V300C15E150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V300C15E150BF2 300V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6781132221F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 5¡ã 6V 30mA Solder Lug