Location : Home > V > V300B8H200BL3
V300B8H200BL3
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5581201003F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 60¡ã 1.8V 7mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)
5583001023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red 200¡ã 2V Green, 1.9V Red 30mA Green, 30mA Red Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)