Location : Home > V > V300B28M150BS2
V300B28M150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V300B28M150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
81A1A-B24-A15L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
81A1A-B24-A15L 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
81A1A-B24-A15L 645978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
81A1A-B24-A15L 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
81A1A-B24-A15L 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
252A103B40NB Potentiometers, Variable Resistors Joystick Potentiometers POT JOYSTICK 10K OHM W/SWITCH
252A103B40NB IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TM7EP503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment
TM7EP503 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 50K OHM 3 TURN TOP SIMEN Electronics Co.,Ltd
TM7EP503 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TM7EP503 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3296X-1-502R Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
3296X-1-502R BOURNS 20000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
3296X-1-502R BOURNS 19850 2013+ SMD Ameyic Electronics Limited
3296X-1-502R IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWL-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VI-BWL-IX-F4 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWL-IX-F4 NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B2K-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W