Location : Home > V > V300B15C150B3
V300B15C150B3
Share on FacebookShare on Facebook
V300B15C150B3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V300B15C150B3 MODULE 87 VICOR NEW+ INSTOCK MKB International Tech. GmbH
V300B15C150B3 MODULE 87 VICOR NEW+ STOCK ZhanPeng Module Supply Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5GDLW6.0 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 45¡ã 2.1V 7mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)
PM5GDLW6.0 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM5GDLW6.0 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5580401007F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 60¡ã 1.9V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 14" (355.60mm)
98000336101 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 15.68" (398.27mm) USB
98000336101 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REE15K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 15k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug