Location : Home > V > V28C48M100BS
V28C48M100BS
ST7TA202 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment
ST7TA202 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ST7TA202 NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3296X-1-504 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
3296X-1-504 BOURNS 475000 11+ SMD Philchip Electronics Limited
3296X-1-504 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3296X-1-504 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-2NB-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W
VI-2NB-MU-F3 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NB-MU-F3 NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3309W-1-473 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 47k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
VI-23N-MV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W
VI-23N-MV-F2 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23N-MV-F2 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B7P-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W
VE-B7P-IW-F1 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B7P-IW-F1 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNW-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W
VE-BNW-IW-F3 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNW-IW-F3 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6H-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W