Location : Home > V > V28C48M100B3
V28C48M100B3
PEM1-S15-S12-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 1W
E300KR20E Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 0.2 OHM 300W
E300KR20E ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-24X-MU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W
VI-24X-MU-B1 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24X-MU-B1 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P090L-02F25BR10K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Through Hole Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.03W, 1/32W PC Pins, Board Locks
P090L-02F25BR10K Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P090L-02F25BR10K TT Electronics/BI 8000 2012+ POT ROTARY 10K OHM 9MM SNAPIN SIMEN Electronics Co.,Ltd
P090L-02F25BR10K TT Electronics/BI 8000 2012+ POT ROTARY 10K OHM 9MM SNAPIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P090L-02F25BR10K TT Electronics/BI 8000 2015+ POT ROTARY 10K OHM 9MM SNAPIN enkaite Electronics Co., Ltd
3292W-1-100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3292W-1-100 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3292W-1-100 ?BOURNS Original 120,000 2012+ ?3292W New & Original Parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
3292W-1-100 ?BOURNS Original 120,000 2012+ ?3292W New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3292W-1-100 ?BOURNS Original 120,000 2015+ ?3292W New & Original Parts enkaite Electronics Co., Ltd
V24A5H400B Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W
V24A5H400B NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24A5H400B IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A5H400B NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNB-MX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W
VE-JNB-MX-F4 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNB-MX-F4 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2W-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-J2W-MY NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2W-MY IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J2W-MY NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1L-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W