Location : Home > V > V28C48C100BF2
V28C48C100BF2
5580302003F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 60¡ã 5V 10mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)