Location : Home > V > V28C3V3T50BN3
V28C3V3T50BN3
RJ6P503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ6P503 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 50K OHM SINGLE CERMET TOP SIMEN Electronics Co.,Ltd
RJ6P503 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 50K OHM SINGLE CERMET TOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com