Location : Home > V > V28C28T100BS2
V28C28T100BS2
RLS250E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 250 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 150W Solder Lug
RLS250E 854679 13+ fenyang electronics co.,ltd
RLS250E IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLS250E NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T7YB224MB40 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 220k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
T7YB224MB40 39876 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
T7YB224MB40 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T7YB224MB40 IC 36420 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
T7YB224MB40 STOCK 214090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RJ6S100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ6S100 Copal 14049 12+ TRIMMER 10 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ6S100 Copal 15000 12+ TRIMMER 10 OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd