Location : Home > V > V28C28M100BN2
V28C28M100BN2
KB01KW01-12-JF Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Green Diffused 12V 60mA Square with Flat Top, 11.60mm Solder Lug
KB01KW01-12-JF Factory 5000 2012+ DIP Obama Resources Group
KB01KW01-12-JF IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KB01KW01-12-JF NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98000332589 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 18.40" (467.26mm) USB
98000332589 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB241-GNL03-504A2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W Solder Lug
PDB241-GNL03-504A2 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PDB241-GNL03-504A2 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB241-GNL03-504A2 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1623848-3 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Side Adjustment
1623848-3 TE Connectivity 18605 14+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH Integrated Solution Co.,Ltd
1623848-3 TE Connectivity 18605 15+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
1623848-3 TE Connectivity 27384 12+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1623848-3 TE Connectivity 5000 12+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH Surplus Electronics Co.,Ltd
VI-BTT-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-BTT-MY-F2 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTT-MY-F2 NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-21X-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VI-21X-MY-F2 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-21X-MY-F2 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTL-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W
VI-JTL-IW-S IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTL-IW-S NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWK-MZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W