Location : Home > V > V28C28C100B
V28C28C100B
R1S-3.33.3/P-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT
R1S-3.33.3/P-R IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R1S-3.33.3/P-R NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S-3.33.3/P-R Recom Power 30000 12+ 8-SMD Module (5 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
3296W-1-205A Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2M Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3296W-1-205A BOURNS 20190 2013+ SMD Ameyic Electronics Limited
3296W-1-205A BOURNS 475000 11+ SMD Philchip Electronics Limited
3296W-1-205A IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3296W-1-205A ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VE-B1N-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W
VE-B1N-MW IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1N-MW NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1N-MW IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1N-MW NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BVK-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W