Location : Home > V > V28C24T100BS2
V28C24T100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C24T100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C24T100BS2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ITX2405S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-5V 6W
ITX2405S IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ITX2405S NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ITX2405S XPPOWER 9868 17+ SIP Power Agency Co.,Ltd
ITX2405S XP 23628 17+ SIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3852C-282-104AL Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W Solder Lug
3852C-282-104AL 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3852C-282-104AL 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3852C-282-104AL 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3852C-282-104AL IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTK-MX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VI-JTK-MX-F1 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTK-MX-F1 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNN-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W