Location : Home > V > V28C24M100BF3
V28C24M100BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V28C24M100BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C24M100BF3 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-JNJ-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W