Location : Home > V > V28C24H100BF3
V28C24H100BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V28C24H100BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C24H100BF3 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V28C24H100BF3 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580701001F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Clear 45¡ã 1.8V 40mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)