Location : Home > V > V28C15C100BS2
V28C15C100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C15C100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C15C100BS2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B3M-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W
VI-B3M-IX-F2 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3M-IX-F2 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-20M-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-20M-MY-F3 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-20M-MY-F3 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J4N-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W
VE-J4N-IW-S IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J4N-IW-S NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J6T-MA Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 270VIN 6.5VOUT 10W