Location : Home > V > V28C15C100BG2
V28C15C100BG2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C15C100BG2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C15C100BG2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
V28C15C100BG2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5561703324F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 12V 95mA Round with Flat Top Screw Terminal