Location : Home > V > V28C12T100BL
V28C12T100BL
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12T100BL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12T100BL 1438 VICOR NEWD/C OWNSTOCK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
V28C12T100BL 62 VICOR CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
V28C12T100BL s/n 235 VICOR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V72A24M400BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W
V72A24M400BF3 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72A24M400BF3 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V72A24M400BF3 VICOR 2000 2013+ 72V Input Maxi Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
V24B24M250BG3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W
V24B24M250BG3 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24B24M250BG3 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-24L-IU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VI-24L-IU-F4 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24L-IU-F4 NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5M-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W
VI-J5M-MX-F3 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5M-MX-F3 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B6P-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VE-B6P-IY-F1 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B6P-IY-F1 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1F-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-B4N-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W
VE-B4N-CV-F1 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4N-CV-F1 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J21-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W
VE-J21-IZ-F1 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J21-IZ-F1 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24N-CV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W
VE-24N-CV IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24N-CV NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24N-CV IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24N-CV NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTH-IV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W
VI-BTH-IV-B1 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTH-IV-B1 NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-25W-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 155VIN 5.5VOUT 75W
MI-25W-IX-S IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-25W-IX-S NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WJ-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W
VE-2WJ-CX IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WJ-CX NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WJ-CX IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WJ-CX NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2V-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W
VE-B2V-CX NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2V-CX IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2V-CX NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTN-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W
VE-JTN-CY-B1 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTN-CY-B1 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21Y-CY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VE-21Y-CY-F4 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21Y-CY-F4 NEW 84800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWL-CW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W
VI-JWL-CW-F1 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWL-CW-F1 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2TW-CW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W