Location : Home > V > V28C12T100BF2
V28C12T100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12T100BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12T100BF2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3082P-1-103 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.3W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 10 Turn Side Adjustment
3082P-1-103 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3082P-1-103 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3082P-1-103 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VE-25B-MV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
VE-25B-MV-B1 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-25B-MV-B1 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WM-IV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W
VI-2WM-IV-F3 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WM-IV-F3 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-212-CW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
VI-212-CW-F2 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-212-CW-F2 NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BN3-CU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W
VE-BN3-CU-F1 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BN3-CU-F1 NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3T-CU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W
VE-B3T-CU-F4 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3T-CU-F4 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300A36C400BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W
V300A36C400BG IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A36C400BG NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300A36C400BG IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A36C400BG NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5P-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W
VE-J5P-IX-S IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5P-IX-S NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTW-IV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W