Location : Home > V > V28C12M100BF2
V28C12M100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12M100BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12M100BF2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V28C12M100BF2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B6M-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W