Location : Home > V > V28C12H100BL2
V28C12H100BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12H100BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12H100BL2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
78ST105SC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG 5V 1.5A INT SWIT FTR SMT
78ST105SC STOCK 47120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
78ST105SC Texas Instruments 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
78ST105SC TI 15000 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
78ST105SC TI 51983 2014+ good quality ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VE-232-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W
VI-B6X-MU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W
VI-B6X-MU-F4 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6X-MU-F4 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-24K-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VI-24K-IY-F2 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24K-IY-F2 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4X-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W
VE-B4X-IW-F1 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4X-IW-F1 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-26T-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVRT DC/DC 270VIN 6.5VOUT 100W
MI-26T-IW-F3 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-26T-IW-F3 NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3K-IU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W
VE-B3K-IU-F1 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3K-IU-F1 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V48C12M150BN3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W
VE-BWN-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W
VE-BWN-CV-F1 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWN-CV-F1 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0F-IZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W