Location : Home > V > V28C12H100BF2
V28C12H100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12H100BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12H100BF2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3262P-1-502 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
3262P-1-502 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3262P-1-502 IC 36350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
43WR1MEGLFTR Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1M Ohm 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment
43WR1MEGLFTR IC 59230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
43WR1MEGLFTR N/A 445 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
43WR1MEGLFTR TT 26269 12+ TRIMMER 1M OHM 0.125W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3266X-1-601LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 600 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
3266X-1-601LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3266X-1-601LF IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3266X-1-601LF ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-B3K-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VI-B3K-IX-F2 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3K-IX-F2 NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BN2-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VE-BN2-MY-S IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BN2-MY-S NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3X-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VE-B3X-IX-S IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3X-IX-S NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2K-IW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W
VE-B2K-IW-F2 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2K-IW-F2 NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21D-IV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VE-21D-IV-F3 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21D-IV-F3 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWX-IW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W
VI-BWX-IW-F2 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWX-IW-F2 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0J-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W
VI-J0J-IZ original 38806 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
VI-J0J-IZ IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J0J-IZ NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0J-IZ IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWF-IZ-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W
VE-JWF-IZ-F4 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWF-IZ-F4 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J4X-IZ-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W
VE-J4X-IZ-F2 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J4X-IZ-F2 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J7K-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VI-J7K-IY-S IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J7K-IY-S NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B7V-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W
VE-B7V-IY-S IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B7V-IY-S NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1H-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W
VE-J1H-IX-S IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J1H-IX-S NEW 78050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BT3-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W