Location : Home > V > V28C12C100BS2
V28C12C100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12C100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12C100BS2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-26B-MU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W
VI-26B-MU-B1 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26B-MU-B1 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3306F-1-253 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 25k Ohm 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3306F-1-253 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3306F-1-253 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3306F-1-253 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VE-B5F-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W