Location : Home > V > V28C12C100BN2
V28C12C100BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12C100BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12C100BN2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D12K1R0 Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 12W
D12K1R0 Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Chassis Mount 12watt 1ohm 10 Tubular Ceramic Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-B3W-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-B3W-MY-F4 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3W-MY-F4 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWY-MW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W