Location : Home > V > V28C12C100BF2
V28C12C100BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V28C12C100BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28C12C100BF2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
V28C12C100BF2 28V Wide Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6561203304F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green 50¡ã 12V 16mA Round with Flat Top Solder Lug