Location : Home > V > V28B5M75BL3
V28B5M75BL3
Share on FacebookShare on Facebook
V28B5M75BL3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
392101M9524 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W Solder Hook
392101M9524 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3386C-1-502 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386C-1-502 IC 38602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3386C-1-502 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VE-B5M-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-B5M-MY-F2 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5M-MY-F2 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3R-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VE-J3R-MY-S IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3R-MY-S NEW 71750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4F-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W