Location : Home > V > V28B3V3M75B2
V28B3V3M75B2
Share on FacebookShare on Facebook
V28B3V3M75B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT6103A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG POS ISR 12V 1A HORZ TH 12SIP
PT6103A N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT6103A TI/BB 38 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-J5H-MX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W
VE-J5H-MX-F4 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5H-MX-F4 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JNL-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VI-JNL-MX-F2 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JNL-MX-F2 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1V-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W