Location : Home > V > V28B3V3H75BF3
V28B3V3H75BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V28B3V3H75BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3252W-1-103 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3252W-1-103 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3252W-1-103 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3252W-1-103 Bourns 18761 12+ TRIMMER 10K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3252W-1-103 IC 59680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-273-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W
VE-2ND-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W
VE-2VP-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W
VE-2VP-IX-S IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2VP-IX-S NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300B8M200BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W
VE-JTP-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VE-JTP-MY NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTP-MY IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTP-MY NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J0Y-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W
VI-J0Y-MZ IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J0Y-MZ NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNK-CV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W