Location : Home > V > V28B3V3C75BS3
V28B3V3C75BS3
Share on FacebookShare on Facebook
V28B3V3C75BS3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BFA105R6 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 5.6 Ohm 811W Chassis Mount Slide Potentiometer Top, Standard, 405mm Adjustment Type
BFA105R6 TE Connectivity 89800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
BFA105R6 IC 37490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTL20-10R1-102B2 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 1k Ohm 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 20mm Adjustment Type
PTL20-10R1-102B2 Bourns 48800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTL20-10R1-102B2 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTL20-10R1-102B2 N/A 591 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
PTL20-10R1-102B2 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V28B36M150BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
MI-26J-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 270VIN 36VOUT 100W
MI-26J-IW-S IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-26J-IW-S NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B00-CX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W
VI-B00-CX-B1 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B00-CX-B1 NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24X-CX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VE-24X-CX-B1 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24X-CX-B1 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J42-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W
VE-J42-IZ-F1 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J42-IZ-F1 NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NR-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-2NR-IY NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NR-IY IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NR-IY NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2L-CX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VE-B2L-CX-F3 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2L-CX-F3 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNL-EW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W
VI-BNL-EW-S IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNL-EW-S NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1K-CZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W
VE-J1K-CZ NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J1K-CZ IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J1K-CZ NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNF-EX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W