Location : Home > V > V28B36H150B
V28B36H150B
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MPR5YCW12.0 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Clear 35¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
MPR5YCW12.0 Bivar Inc 28000 n/a PNL MNT YLW W/WIRE 12 Hongkong Inductors Limited
MPR5YCW12.0 NEW 94450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
80110300334504 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Panel Indicator
6081132220F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 6V 15mA Round with Domed Top, 9.91mm