Location : Home > V > V28B24T150BN2
V28B24T150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3386K-1-203 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386K-1-203 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386K-1-203 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3386K-1-203 IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3009P-1-204LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
3009P-1-204LF 39154 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3009P-1-204LF IC 38460 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3009P-1-204LF STOCK 43320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3009P-1-204LF STOCK 43320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3006P-1-202 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
3006P-1-202 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3006P-1-202 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-25H-MV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W
VI-25H-MV-B1 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25H-MV-B1 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WN-MV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W
VE-2WN-MV-F2 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WN-MV-F2 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B2H-IW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W
VI-B2H-IW-F2 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B2H-IW-F2 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21D-IV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W
VE-21D-IV-F4 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21D-IV-F4 NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21Y-IU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W
VE-21Y-IU-F2 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21Y-IU-F2 NEW 80800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-27Y-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W
VI-BWV-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W
VI-BWV-CX NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWV-CX IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWV-CX NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWJ-EY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W
VE-BWJ-EY-F3 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWJ-EY-F3 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J4L-EW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W