Location : Home > V > V28A8M200BF2
V28A8M200BF2
800-10-028-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-028-65-001101 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-028-65-001101 Preci-Dip 157430 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-028-65-001101 Preci-Dip 269950 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com