Location : Home > V > V28A3V3T150BF3
V28A3V3T150BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V28A3V3T150BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3009Y-1-100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
3009Y-1-100 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3009Y-1-100 784494 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3009Y-1-100 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3009Y-1-100 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3314Z-GA4-104E Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3314Z-GA4-104E 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3314Z-GA4-104E 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3314Z-GA4-104E Bourns 15322 12+ TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3314Z-GA4-104E IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3364A-1-204E Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3364A-1-204E 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3364A-1-204E 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3364A-1-204E Bourns 27936 12+ TRIMMER 200K OHM 0.2W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3364A-1-204E IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2Y-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W
VE-B2Y-MV NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2Y-MV IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B2Y-MV NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BN4-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W
VE-BN4-MX IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BN4-MX NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BN4-MX IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BN4-MX NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTM-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W