Location : Home > V > V28A24T200BS2
V28A24T200BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V28A24T200BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28A24T200BS2 28V Wide Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM3YT Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Clear 30¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)
PM3YT Bivar Inc 12000 n/a PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12 Hongkong Inductors Limited