Location : Home > V > V28A15M200BS2
V28A15M200BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V28A15M200BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V28A15M200BS2 28V Wide Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
451-80-250-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-250-00-004101 Preci-Dip 157270 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-250-00-004101 Preci-Dip 289070 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0741621030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin