Location : Home > V > V27RA16X2749
V27RA16X2749
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-5313/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL
M39003/01-5313/TR IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-5313/TR NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-5313/TR Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
M39003/01-6186/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.56UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-6186/HSD IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-6186/HSD NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-6186/HSD Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
TH3D107K010A0600 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 10V 10% 2917
TH3D107K010A0600 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH3D107K010A0600 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH3D107K010A0600 Vishay Sprague 1213100 15+ CAP TANT 100UF 10V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AS168X-CB2H180 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 18A 480VAC 65VDC
AS168X-CB2H180 Schurter Inc 139690 NEW RoHS CIR BRKR 18A 480VAC 65VDC FindCores Electronics Co.,Ltd.
AS168X-CB2H180 Schurter Inc 139690 NEW RoHS CIR BRKR 18A 480VAC 65VDC FindCores Electronics Inc.
AS168X-CB2H180 Schurter Inc 241920 1532+ CIR BRKR 18A 480VAC 65VDC Alphatek Technology Limited
AS168X-CB2H180 Schurter Inc 241920 1532+ CIR BRKR 18A 480VAC 65VDC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IEGHS62-1REC4-27263-2-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
LELBXK11-39747-30-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
IEG6-1REG4-52-2.50-01-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2.5A
IEGBX1-36549-30-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
1180-02-1A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 1A 250VAC 72VDC
0902247 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM-MAG 16A LEVER