Location : Home > V > V275LU10P
V275LU10P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TA45-ABTBH035C0-AZM01 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 3.5A 240VAC 60VDC
TA45-ABTBH035C0-AZM01 Schurter Inc 148490 2015+ CIR BRKR THRM 3.5A 240VAC 60VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA45-ABTBH035C0-AZM01 Schurter Inc 57229 2015+ CIR BRKR THRM 3.5A 240VAC 60VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPSV108M006R0040 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1000UF 6.3V 20% 2924
TPSV108M006R0040 AVX 27940 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TPSV108M006R0040 AVX 162690 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TPSV108M006R0040 AVX Corporation 1531900 15+ CAP TANT 1000UF 6.3V 20 2924 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TPSV108M006R0040 AVX Corporation 875900 1525+ CAP TANT 1000UF 6.3V 20 2924 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T495D476K020ATE150 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 20V 10% 2917
T495D476K020ATE150 KEMET 63695 2014+ SMD ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
T495D476K020ATE150 Kemet 10000 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
T495D476K020ATE150 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
229-3-27427-8 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
229-3-27427-8 SensataTec 63000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
IUGN66-1-72-7.50 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IUG1-4-49-5.00-01 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A
1110-F212-P1M1-0.05A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM .05A 250VAC 50VDC
FL6K10 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE LK CPS K 010A RB 23" SILVER
7010.9914.03 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 7A 63VAC 125VDC SMD