Location : Home > V > V24C48T50BS
V24C48T50BS
3386P-1-501T Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386P-1-501T 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386P-1-501T Bourns 18774 12+ TRIMMER 500 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3386P-1-501T IC 57550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3386P-1-501T ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3386U-1-203R Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3386U-1-203R 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386U-1-203R 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386U-1-203R IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2T2-CW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W
VI-2T2-CW-S IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2T2-CW-S NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNK-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VE-BNK-IX-F1 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNK-IX-F1 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2N-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W
VE-J2N-MX-F3 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J2N-MX-F3 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWB-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W
VI-BWB-IX-S IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWB-IX-S NEW 93450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWH-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W