Location : Home > V > V24C36M100B
V24C36M100B
V24A3V3M264BS Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W
V24A3V3M264BS IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A3V3M264BS IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A3V3M264BS NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NY-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VI-2NY-MY-F4 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NY-MY-F4 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3P-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W
VE-J3P-MX-F3 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3P-MX-F3 NEW 71000 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BT2-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VI-BT2-IY-F3 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BT2-IY-F3 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4N-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W
VE-B4N-IX-S IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4N-IX-S NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTY-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-BTY-IW-F4 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTY-IW-F4 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-27Z-IY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W
VI-27Z-IY-B1 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-27Z-IY-B1 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTZ-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W
VI-JTZ-MZ-S IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTZ-MZ-S NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26T-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W
VI-26T-IV NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26T-IV IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26T-IV NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J0R-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W
VE-J0R-MZ IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J0R-MZ IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J0R-MZ NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JVR-IZ-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W
VE-JVR-IZ-F1 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JVR-IZ-F1 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNF-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-JNF-IX NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNF-IX IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNF-IX NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTW-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W