Location : Home > V > V24C28T100B2
V24C28T100B2
Share on FacebookShare on Facebook
V24C28T100B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24C28T100B2 DC/DC 1 Vicor NA Area51 ESG, Inc.
V24C28T100B2 1 CONVERTERM 121.22 Freelance Electronics
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V24C24H150BN2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
98000332308 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 13.18" (334.79mm) USB
98000332308 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLS100 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 150W Solder Lug
RLS100 854679 13+ fenyang electronics co.,ltd
RLS100 NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B2K-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W