Location : Home > V > V24C28C150B3
V24C28C150B3
P0915N-EC15BR100K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
P0915N-EC15BR100K IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P0915N-EC15BR100K N/A 99 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
P0915N-EC15BR100K NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WB-MV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
VE-2WB-MV-B1 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WB-MV-B1 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J53-IW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W
VI-J53-IW-F1 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J53-IW-F1 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NN-IV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W
VI-B51-IU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
VI-B51-IU-F3 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B51-IU-F3 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTL-MZ-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W
VE-JTL-MZ-F4 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTL-MZ-F4 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J2Z-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W