Location : Home > V > V24C24H100BL2
V24C24H100BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V24C24H100BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24C24H100BL2 24V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
V24C24H100BL2 24V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V24C24H100BL2 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJ5EW501 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment
RJ5EW501 Copal 12403 12+ TRIMMER 500 OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ5EW501 Copal 18636 12+ TRIMMER 500 OHM 0.25W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd