Location : Home > V > V24C24C50BS2
V24C24C50BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24C24C50BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24C24C50BS2 24V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RB-1209S/H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 12VIN 09VOUT
RB-1209S/H RECOM 58333 17+ SIPDIP EKT Electronics Co., Ltd
RB-1209S/H RECOM 58333 17+ SIPDIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RB-1209S/H RECOM 58333 17+ SIPDIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3549S-1AB-103B Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug
VE-21Z-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W
VE-21Z-MW-S IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21Z-MW-S NEW 81550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B7Z-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W
VE-B7Z-MY-F3 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B7Z-MY-F3 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTJ-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W