Location : Home > V > V24C15T50BL2
V24C15T50BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V24C15T50BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24C15T50BL2 24V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V24C15T50BL2 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTP902-130K-503B2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 50k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Detent 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTP902-130K-503B2 Bourns 47500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTP902-130K-503B2 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PT5025N Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG SW -15V .3A VERT
PT5025N N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT5025N TI/BB 26 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PT5025N TI/BB 26 2015+ New & original parts TPC Global Service Co.Ltd.
CT6EN200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
CT6EN200 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 20 OHM SINGLE CERMET SIDE SIMEN Electronics Co.,Ltd
CT6EN200 Copal Electronics Inc 8000 2015+ POT 20 OHM SINGLE CERMET SIDE enkaite Electronics Co., Ltd
CT6EN200 IC 39960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT6EN200 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWM-IW-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W