Location : Home > V > V24C12T100BS2
V24C12T100BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24C12T100BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24C12T100BS2 24V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT6343C Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG SW 2.5V 6A SMD 12SIP
PT6343C TI/BB 46 2015+ New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
PT6343C TI/BB 46 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VI-B1L-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VI-B1L-MY-B1 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1L-MY-B1 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25N-IU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W
VI-25N-IU-B1 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25N-IU-B1 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-220-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-220-MY-F4 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-220-MY-F4 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNB-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W