Location : Home > V > V24C12M50BS2
V24C12M50BS2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50745371535670F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Panel Indicator
5590203001F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 12V 13mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)