Location : Home > V > V24C12H50BS2
V24C12H50BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V24C12H50BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V24C12H50BS2 24V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2194A4-28V Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator White 28V Round with Flat Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
2194A4-28V IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
254SA103C50B Potentiometers, Variable Resistors Joystick Potentiometers POT JOYSTICK 10K OHM W/SWITCH
91A1D-B28-B20L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W PC Pins
91A1D-B28-B20L 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
91A1D-B28-B20L 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
91A1D-B28-B20L 789455 13+ 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
91A1D-B28-B20L IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B41-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
VI-B41-MU-F1 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B41-MU-F1 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B3L-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W