Location : Home > V > V24B6V5M200B2
V24B6V5M200B2
Share on FacebookShare on Facebook
V24B6V5M200B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B7W-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-B7W-CY-B1 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B7W-CY-B1 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B4L-IU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VI-B4L-IU IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B4L-IU NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B4L-IU IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B4L-IU NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J6Y-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VE-J6Y-IY-F2 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J6Y-IY-F2 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JND-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W
VI-JND-IY-F2 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JND-IY-F2 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNV-CU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W